.°•. °•. °•. °•.AşkımBenimForum .•° .•° .•° .•°.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PORTALA GİRİŞ
GİRİŞ YAP
.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» En Sevdiğiniz Komedi Dizisi Hangisi?
Sıla- Ne Desem İnanırsın? Yeninn10Salı 25 Ağus. 2009 - 20:55 tarafından SeVDaYoLu

» Gülben Ergen-Oğuzhan Koç
Sıla- Ne Desem İnanırsın? Yeninn10Perş. 16 Tem. 2009 - 18:11 tarafından ­­|~Lоve~­|.

» Keremcem - İmtihan
Sıla- Ne Desem İnanırsın? Yeninn10Perş. 16 Tem. 2009 - 18:08 tarafından ­­|~Lоve~­|.

» Saat Kaç?
Sıla- Ne Desem İnanırsın? Yeninn10Perş. 16 Tem. 2009 - 18:06 tarafından ­­|~Lоve~­|.

» En Çok Beğendiğiniz Müzik Türü?
Sıla- Ne Desem İnanırsın? Yeninn10Perş. 16 Tem. 2009 - 18:04 tarafından ­­|~Lоve~­|.

» Booom oyunu
Sıla- Ne Desem İnanırsın? Yeninn10Perş. 16 Tem. 2009 - 18:03 tarafından ­­|~Lоve~­|.

» Üsteki üyenin avatarı mı?,nicki mi?,imzası mı? Güzel
Sıla- Ne Desem İnanırsın? Yeninn10Perş. 16 Tem. 2009 - 18:00 tarafından ­­|~Lоve~­|.

» Bugün Moraliniz % Kaç?
Sıla- Ne Desem İnanırsın? Yeninn10Perş. 16 Tem. 2009 - 17:55 tarafından ­­|~Lоve~­|.

» |~Lоve~­|.
Sıla- Ne Desem İnanırsın? Yeninn10Perş. 16 Tem. 2009 - 17:53 tarafından ­­|~Lоve~­|.

» Çapkın ..
Sıla- Ne Desem İnanırsın? Yeninn10Perş. 16 Tem. 2009 - 17:49 tarafından ­­|~Lоve~­|.

» Vampir Temel..
Sıla- Ne Desem İnanırsın? Yeninn10Perş. 16 Tem. 2009 - 17:48 tarafından ­­|~Lоve~­|.

» Yanan Ev ..
Sıla- Ne Desem İnanırsın? Yeninn10Perş. 16 Tem. 2009 - 17:46 tarafından ­­|~Lоve~­|.

Anket

En Sevdiğiniz Komedi Dizisi Hangisi?

Sıla- Ne Desem İnanırsın? Vote_lcap75%Sıla- Ne Desem İnanırsın? Vote_rcap 75% [ 3 ]
Sıla- Ne Desem İnanırsın? Vote_lcap0%Sıla- Ne Desem İnanırsın? Vote_rcap 0% [ 0 ]
Sıla- Ne Desem İnanırsın? Vote_lcap25%Sıla- Ne Desem İnanırsın? Vote_rcap 25% [ 1 ]
Sıla- Ne Desem İnanırsın? Vote_lcap0%Sıla- Ne Desem İnanırsın? Vote_rcap 0% [ 0 ]

Toplam Oylar : 4

Gülben Ergen-Oğuzhan Koç

Perş. 16 Tem. 2009 - 18:11 tarafından ­­|~Lоve~­|.

Giden günlerim oldu
Seni anmadım yola bakmadım hâlâ
Dile gelmeden düşlerim yanlızlığa
susmanda yeterdi son vermem için hayatıma
Tüm güllerim soldu
Sana atmadım taraf olmadım asla
Dile gelmeden düşlerim yanlızlığa
Gülmende yeterdi geri gelmem için hayata

Beni alsalar ipe koysalar
Dayanamaz yine kadere salsalar
Gönlüm arıyor titriyorum bak
Sıra gelmeden gidemem ki ben
Tutmaz ellerim seni görmeden
Zaman geçiyor bekliyorum bak

Giden günlerim oldu
Seni …

[ Okuma komple ]

Yorum: 0

En iyi yollayıcılar
Apricot (339)
Sıla- Ne Desem İnanırsın? Vote_lcapSıla- Ne Desem İnanırsın? Voting_barSıla- Ne Desem İnanırsın? Vote_rcap 
*su-perisi* (148)
Sıla- Ne Desem İnanırsın? Vote_lcapSıla- Ne Desem İnanırsın? Voting_barSıla- Ne Desem İnanırsın? Vote_rcap 
victor (78)
­­|~Lоve~­|. (15)
hero (11)
zeyzey00 (8)
BLUEANGEL (5)
NaZLı (4)
korsan (3)
kayisi güzeli (2)

Anahtar-kelime

Sıla- Ne Desem İnanırsın?

2 posters

Sıla- Ne Desem İnanırsın? Empty Sıla- Ne Desem İnanırsın?

Mesaj tarafından *su-perisi* Paz 14 Ara. 2008 - 17:16

dilek tutmadan kaydı bütün yıldızlar
gökyüzüm yerde sanki galiba bu aralar
sevenim yok benim

ne desem inanırsın
gözünde yalancı çoban
olmak istemem
ne desem inanırsın
önünde suçlu
çocuk olmak istemem

tavrı kalmadı hayatımın
boyun eğdi düze dağlarım
aklı kaldı geçmişin
nazar değdi belki inanırmısın

ne desem inanırsın
gözünde yalancı çoban
olmak istemem
ne desem inanırsın
önünde suçlu
çocuk olmak istemem

*su-perisi*
*su-perisi*
Süper Moderatör
 Süper Moderatör

Kadın
AşkımBenimForum :
Yaşamak=Sevmek;Sevmek=Paylaşmaktır.

Sıla- Ne Desem İnanırsın? Empty Geri: Sıla- Ne Desem İnanırsın?

Mesaj tarafından Apricot Salı 16 Ara. 2008 - 21:19

Teşekkürler paylaşım için
Apricot
Apricot
Admin
 Admin

Erkek
AşkımBenimForum :
Yaşamak=Sevmek;Sevmek=Paylaşmaktır.

http://askim.benimforum.org