.°•. °•. °•. °•.AşkımBenimForum .•° .•° .•° .•°.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PORTALA GİRİŞ
GİRİŞ YAP
.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» En Sevdiğiniz Komedi Dizisi Hangisi?
ÖzLü SöZLEr1 Yeninn10Salı 25 Ağus. 2009 - 20:55 tarafından SeVDaYoLu

» Gülben Ergen-Oğuzhan Koç
ÖzLü SöZLEr1 Yeninn10Perş. 16 Tem. 2009 - 18:11 tarafından ­­|~Lоve~­|.

» Keremcem - İmtihan
ÖzLü SöZLEr1 Yeninn10Perş. 16 Tem. 2009 - 18:08 tarafından ­­|~Lоve~­|.

» Saat Kaç?
ÖzLü SöZLEr1 Yeninn10Perş. 16 Tem. 2009 - 18:06 tarafından ­­|~Lоve~­|.

» En Çok Beğendiğiniz Müzik Türü?
ÖzLü SöZLEr1 Yeninn10Perş. 16 Tem. 2009 - 18:04 tarafından ­­|~Lоve~­|.

» Booom oyunu
ÖzLü SöZLEr1 Yeninn10Perş. 16 Tem. 2009 - 18:03 tarafından ­­|~Lоve~­|.

» Üsteki üyenin avatarı mı?,nicki mi?,imzası mı? Güzel
ÖzLü SöZLEr1 Yeninn10Perş. 16 Tem. 2009 - 18:00 tarafından ­­|~Lоve~­|.

» Bugün Moraliniz % Kaç?
ÖzLü SöZLEr1 Yeninn10Perş. 16 Tem. 2009 - 17:55 tarafından ­­|~Lоve~­|.

» |~Lоve~­|.
ÖzLü SöZLEr1 Yeninn10Perş. 16 Tem. 2009 - 17:53 tarafından ­­|~Lоve~­|.

» Çapkın ..
ÖzLü SöZLEr1 Yeninn10Perş. 16 Tem. 2009 - 17:49 tarafından ­­|~Lоve~­|.

» Vampir Temel..
ÖzLü SöZLEr1 Yeninn10Perş. 16 Tem. 2009 - 17:48 tarafından ­­|~Lоve~­|.

» Yanan Ev ..
ÖzLü SöZLEr1 Yeninn10Perş. 16 Tem. 2009 - 17:46 tarafından ­­|~Lоve~­|.

Anket

En Sevdiğiniz Komedi Dizisi Hangisi?

ÖzLü SöZLEr1 Vote_lcap75%ÖzLü SöZLEr1 Vote_rcap 75% [ 3 ]
ÖzLü SöZLEr1 Vote_lcap0%ÖzLü SöZLEr1 Vote_rcap 0% [ 0 ]
ÖzLü SöZLEr1 Vote_lcap25%ÖzLü SöZLEr1 Vote_rcap 25% [ 1 ]
ÖzLü SöZLEr1 Vote_lcap0%ÖzLü SöZLEr1 Vote_rcap 0% [ 0 ]

Toplam Oylar : 4

Gülben Ergen-Oğuzhan Koç

Perş. 16 Tem. 2009 - 18:11 tarafından ­­|~Lоve~­|.

Giden günlerim oldu
Seni anmadım yola bakmadım hâlâ
Dile gelmeden düşlerim yanlızlığa
susmanda yeterdi son vermem için hayatıma
Tüm güllerim soldu
Sana atmadım taraf olmadım asla
Dile gelmeden düşlerim yanlızlığa
Gülmende yeterdi geri gelmem için hayata

Beni alsalar ipe koysalar
Dayanamaz yine kadere salsalar
Gönlüm arıyor titriyorum bak
Sıra gelmeden gidemem ki ben
Tutmaz ellerim seni görmeden
Zaman geçiyor bekliyorum bak

Giden günlerim oldu
Seni …

[ Okuma komple ]

Yorum: 0

En iyi yollayıcılar
Apricot (339)
ÖzLü SöZLEr1 Vote_lcapÖzLü SöZLEr1 Voting_barÖzLü SöZLEr1 Vote_rcap 
*su-perisi* (148)
victor (78)
­­|~Lоve~­|. (15)
hero (11)
zeyzey00 (8)
BLUEANGEL (5)
NaZLı (4)
korsan (3)
kayisi güzeli (2)

Anahtar-kelime

ÖzLü SöZLEr1

ÖzLü SöZLEr1 Empty ÖzLü SöZLEr1

Mesaj tarafından Apricot C.tesi 20 Eyl. 2008 - 19:15

Acı çekmeyenler, başkalarının acı çekebileceğini akıllarına bile getirmezler. (Samuel JOBNSON)

Akıllı bir insan düşündüğü her şeyi söylemez, fakat söylediği her şeyi düşünür. (Arıstoteles)

Ayakkabılarım olmadığı için üzülürdüm, ta ki sokakta ayakları olmayan adamı görene kadar.(Balzac)

Bazen hiç umulmadık adamdan, ben çok şeyler öğrenmişimdir. Hiçbir kanaati değersiz görmemek lazımdır. Neticede, kendi fikrimi uygulayacak bile olsam, herkesi ayrı ayrı dinlemekten zevk alırım. (Mustafa Kemal ATATÜRK)

Ben, bir işte nasıl muvaffak olacağımı düşünmem. O işe neler mani olur diye düşünürüm, engelleri kaldırdım mı iş kendi kendine yürür.(Mustafa Kemal ATATÜRK)

Bildiğimizi zannetmemiz, öğrenmemizin en büyük düşmanı olmuştur.(Claude BERNARD)

Bizim başka milletlerden hiçbir eksiğimiz yok. Cesuruz, zekiyiz, çalışkanız, yüksek maksatlar uğrunda ölmesini biliriz.(Mustafa Kemal ATATÜRK)

Boş oturmak pas gibidir, insanı çalışmaktan çok daha çabuk eskitir. (O.A.KAPPİNG)

Büyük olma yolundaki ilk adım, dürüst olmaktır.( Samuel JOHNSON)

Çok konuşmak, insanın gözden düşmesi için, en kısa ve emin yoldur. Dostu olmayan insan en yoksul insandır.(Bechstein)

Dostlarımıza yaşarlarken yakınlık göstermeyi öğrenelim, öldükten sonra değil. (Scott FİTZGERALD)

Dünyanın en zor üç şeyinden biri sır tutmak ise, diğer ikisi kusur bağışlamak ve zamanı değerlendirmektir.(Chilon)

Gerçek dostlar yıldızlara benzer, karanlık çöktüğünde ortaya çıkarlar.(Anonim)

Harekete geçmek için bütün koşulların mükemmel olmasını beklersen, hiçbir zaman harekete geçemezsin. (H.Jackson BROWN)

Hata yaptığında üç şeyi uygula: Kabul et, ders al, tekrarlama. (Paul BRYANT)

Herkes insanlığı değiştirmeyi düşünür. Ama kimse önce kendini değiştirmeyi düşünmez. (L.TOLSTOY)

Hiçbir zaman açtığın kapıyı hızla çarpma, geri dönmek isteyebilirsin. (Pon HEROLD)

İki şey akıl hafifliğini gösterir; söyleyecek yerde susmak, susacak yerde söylemek. (SADİ)

Kendiniz için değil bağlı olduğunuz ulus için elbirliği ile çalışınız. Çalışmaların en yükseği budur. (Mustafa Kemal ATATÜRK)

Küçük işlere takılıp kalan adam, büyük işler başaramaz. (EFLATUN)

Ne kadar bilirsen bil; söylediklerin karşındakinin anladığı kadardır. (MEVLANA)

Sevelim, sevilelim, dünya kimseye kalmaz.(YUNUS EMRE)

Sevgi ve ilgi, insan için gıda, su ve hava kadar önemli ve gereklidir.(Dr.Starton PECLE)

Sevgi, bilgi ve çalışmanın ne yurdu olur, ne gümrük duvarları, ne üniforması� (FREUD)

Siz birbirinizden ayrılırsanız, hepinizi ok gibi birer birer kırıp parçalarlar. Oysa birlik olursanız hiçbir kuvvet sizi kıramaz.(Oğuz KAĞAN)

Tatlı dil, her kapıyı açan sihirli bir anahtardır. (MONTAİGNE)

Yaptığımız işin en iyisini, bir de zamanında yapın, o vakit dağ başında bile olsanız insanlar sizi bulur. (Thomas BROWN)

Yerinde yapılan kısa bir konuşma, yersiz yapılan uzun bir konuşmadan bin defa daha etkilidir.( La ROCHEFOUCAULD)

Zafer , �zafer benimdir�! Diyebilenin, muvaffakiyet � Muvaffak olacağım�! Diye başlayanın ve !Muvaffak oldum�! Diyebilenindir.(Mustafa Kemal ATATÜRK)

Dört şey geri gelmez; - Söylenen söz, - Atılan ok, - Geçen zaman, - Kaçırılan fırsat.

Akıl gibi mal, iyi huy gibi dost, edep gibi miras, bilgi gibi şeref yoktur. Bir kimseyi tanımak istiyorsan, düşüp kalktığı arkadaşlarına bak.( MEVLANA)

En mükemmel insan, başkalarına en çok yararı dokunan insandır.

Gece yatağına uzandığın zaman, o gün ne yaptığını ve yarın ne yapacağını kendine sormadan uyuma. (Prof.A.F.BAŞGİL)

Faydalanılmayan bilgi, harcanmayan ve hiç kimseye hayrı dokunmayan define gibidir.

İnsanları düzeltebilmeniz için, önce kendinizi düzeltmeniz gerekir.

Mal cimrilerde, silah korkaklarda, yönetim akılsızda olursa iş bozulur.

Ne söylediğini, kime söylediğini ve ne zaman söylediğini unutma.

İnsan iki şeyi bilmelidir, biri haddini biri de hesabını. M.Akif ERSOY

Asktan korkmak, yasamdan korkmak demektir ve yasamdan korkanlar simdiden üç kez ölmüslerdir. Bertnard Russel

Sevilmek umuduyla sevmek insanidir.Fakat sevmek için sevmek, meleklere özgüdür. Alphonse de Lamartin

Herseye karsin herkes sevdigini öldürür. Kimi bunu sert bakisiyla yapar, kimi de yüze gülen bir sözcükle, korkak kisi bunu bir öpücükle, cesur adam bir kiliçla Oscar Wilde

Dünyanin her yerinden herkesin yenilecegi bir yer vardir. Kimilerini yenilgi yikar , kimileriyse zaferle küçülür, bayagilasirlar. Büyüklük, hem yenilgiyi, hem de zaferi kabullenebilen kisilerde yasar. John Steinbeck

Yasamda en önemli sey kazançlarimizi kullanmak degildir. Bunu herkes yapar. Asil önemli olan kayiplarimizdan kazanç saglamamizdir. Bu zeka gerektirir;akilli insanlarla aptal insanlar arasindaki fark budur. William Bolith

Hersey ayni nefesten alir: Hayvanlar, insanlar, agaçlar... Hayvanlar olmazsa insanlar ne yapar? Tüm hayvanlar gitse insanlarin ruhu büyük bir yalnizliga bogulur; insanlar yalnizliktan ölür. Kizilderili Reisi Seattle

Dogustan sahip olduklarinizla yasamayi ögrenmek bir süreç, bir katilim, yani yasaminizin yogrulmasidir. Diane Wakoski

Iki seye hakkim olduguna karar verdim: Özgürlük ve ölüm. Birine sahip olamazsam ötekini isterim çünkü hiç kimse beni canli tutsak edemez. Harriet Tubman

Bana okudugum kitaplarin en güzelinin hangisi oldugunu sorarsaniz, Söyleyeyim: ANNEM'dir. Abraham LINCOLN

Bir insanin akilli olmasina birsey dedigimiz yok. Yeter ki; aklini baskalarina kabul ettirmeye çalismasin. Eflatun

Kötümser yanliz tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki isigi görür, gerçekçi tünelle birlikte isigi ve de gelecek treni görür. J.Harris
Apricot
Apricot
Admin
 Admin

Erkek
AşkımBenimForum :
Yaşamak=Sevmek;Sevmek=Paylaşmaktır.

http://askim.benimforum.org