.°•. °•. °•. °•.AşkımBenimForum .•° .•° .•° .•°.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PORTALA GİRİŞ
GİRİŞ YAP
.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» En Sevdiğiniz Komedi Dizisi Hangisi?
Fikret Kızılok-Aklımda Hep Sen Varsın Yeninn10Salı 25 Ağus. 2009 - 20:55 tarafından SeVDaYoLu

» Gülben Ergen-Oğuzhan Koç
Fikret Kızılok-Aklımda Hep Sen Varsın Yeninn10Perş. 16 Tem. 2009 - 18:11 tarafından ­­|~Lоve~­|.

» Keremcem - İmtihan
Fikret Kızılok-Aklımda Hep Sen Varsın Yeninn10Perş. 16 Tem. 2009 - 18:08 tarafından ­­|~Lоve~­|.

» Saat Kaç?
Fikret Kızılok-Aklımda Hep Sen Varsın Yeninn10Perş. 16 Tem. 2009 - 18:06 tarafından ­­|~Lоve~­|.

» En Çok Beğendiğiniz Müzik Türü?
Fikret Kızılok-Aklımda Hep Sen Varsın Yeninn10Perş. 16 Tem. 2009 - 18:04 tarafından ­­|~Lоve~­|.

» Booom oyunu
Fikret Kızılok-Aklımda Hep Sen Varsın Yeninn10Perş. 16 Tem. 2009 - 18:03 tarafından ­­|~Lоve~­|.

» Üsteki üyenin avatarı mı?,nicki mi?,imzası mı? Güzel
Fikret Kızılok-Aklımda Hep Sen Varsın Yeninn10Perş. 16 Tem. 2009 - 18:00 tarafından ­­|~Lоve~­|.

» Bugün Moraliniz % Kaç?
Fikret Kızılok-Aklımda Hep Sen Varsın Yeninn10Perş. 16 Tem. 2009 - 17:55 tarafından ­­|~Lоve~­|.

» |~Lоve~­|.
Fikret Kızılok-Aklımda Hep Sen Varsın Yeninn10Perş. 16 Tem. 2009 - 17:53 tarafından ­­|~Lоve~­|.

» Çapkın ..
Fikret Kızılok-Aklımda Hep Sen Varsın Yeninn10Perş. 16 Tem. 2009 - 17:49 tarafından ­­|~Lоve~­|.

» Vampir Temel..
Fikret Kızılok-Aklımda Hep Sen Varsın Yeninn10Perş. 16 Tem. 2009 - 17:48 tarafından ­­|~Lоve~­|.

» Yanan Ev ..
Fikret Kızılok-Aklımda Hep Sen Varsın Yeninn10Perş. 16 Tem. 2009 - 17:46 tarafından ­­|~Lоve~­|.

Anket

En Sevdiğiniz Komedi Dizisi Hangisi?

Fikret Kızılok-Aklımda Hep Sen Varsın Vote_lcap75%Fikret Kızılok-Aklımda Hep Sen Varsın Vote_rcap 75% [ 3 ]
Fikret Kızılok-Aklımda Hep Sen Varsın Vote_lcap0%Fikret Kızılok-Aklımda Hep Sen Varsın Vote_rcap 0% [ 0 ]
Fikret Kızılok-Aklımda Hep Sen Varsın Vote_lcap25%Fikret Kızılok-Aklımda Hep Sen Varsın Vote_rcap 25% [ 1 ]
Fikret Kızılok-Aklımda Hep Sen Varsın Vote_lcap0%Fikret Kızılok-Aklımda Hep Sen Varsın Vote_rcap 0% [ 0 ]

Toplam Oylar : 4

Gülben Ergen-Oğuzhan Koç

Perş. 16 Tem. 2009 - 18:11 tarafından ­­|~Lоve~­|.

Giden günlerim oldu
Seni anmadım yola bakmadım hâlâ
Dile gelmeden düşlerim yanlızlığa
susmanda yeterdi son vermem için hayatıma
Tüm güllerim soldu
Sana atmadım taraf olmadım asla
Dile gelmeden düşlerim yanlızlığa
Gülmende yeterdi geri gelmem için hayata

Beni alsalar ipe koysalar
Dayanamaz yine kadere salsalar
Gönlüm arıyor titriyorum bak
Sıra gelmeden gidemem ki ben
Tutmaz ellerim seni görmeden
Zaman geçiyor bekliyorum bak

Giden günlerim oldu
Seni …

[ Okuma komple ]

Yorum: 0

En iyi yollayıcılar
Apricot (339)
Fikret Kızılok-Aklımda Hep Sen Varsın Vote_lcapFikret Kızılok-Aklımda Hep Sen Varsın Voting_barFikret Kızılok-Aklımda Hep Sen Varsın Vote_rcap 
*su-perisi* (148)
Fikret Kızılok-Aklımda Hep Sen Varsın Vote_lcapFikret Kızılok-Aklımda Hep Sen Varsın Voting_barFikret Kızılok-Aklımda Hep Sen Varsın Vote_rcap 
victor (78)
­­|~Lоve~­|. (15)
hero (11)
zeyzey00 (8)
BLUEANGEL (5)
NaZLı (4)
korsan (3)
kayisi güzeli (2)

Anahtar-kelime

Fikret Kızılok-Aklımda Hep Sen Varsın

Fikret Kızılok-Aklımda Hep Sen Varsın Empty Fikret Kızılok-Aklımda Hep Sen Varsın

Mesaj tarafından *su-perisi* Salı 4 Kas. 2008 - 15:08

Aklımda hep sen varsın
Uzanmışım kumsala
Güneş damlıyor içime
Dudaklarım soğuk suda

Tenimde senin sıcaklığın
Fark etmiyor uzaklığın
Zamanı durduruyor gibiyim
Böylece

Ne bugün kaygısı ne ölüm korkusu
Kaybolan umutlar var
Ne canın yongası ne gece sancısı