.°•. °•. °•. °•.AşkımBenimForum .•° .•° .•° .•°.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PORTALA GİRİŞ
GİRİŞ YAP
.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» En Sevdiğiniz Komedi Dizisi Hangisi?
aŞk SözLeri5 Yeninn10Salı 25 Ağus. 2009 - 20:55 tarafından SeVDaYoLu

» Gülben Ergen-Oğuzhan Koç
aŞk SözLeri5 Yeninn10Perş. 16 Tem. 2009 - 18:11 tarafından ­­|~Lоve~­|.

» Keremcem - İmtihan
aŞk SözLeri5 Yeninn10Perş. 16 Tem. 2009 - 18:08 tarafından ­­|~Lоve~­|.

» Saat Kaç?
aŞk SözLeri5 Yeninn10Perş. 16 Tem. 2009 - 18:06 tarafından ­­|~Lоve~­|.

» En Çok Beğendiğiniz Müzik Türü?
aŞk SözLeri5 Yeninn10Perş. 16 Tem. 2009 - 18:04 tarafından ­­|~Lоve~­|.

» Booom oyunu
aŞk SözLeri5 Yeninn10Perş. 16 Tem. 2009 - 18:03 tarafından ­­|~Lоve~­|.

» Üsteki üyenin avatarı mı?,nicki mi?,imzası mı? Güzel
aŞk SözLeri5 Yeninn10Perş. 16 Tem. 2009 - 18:00 tarafından ­­|~Lоve~­|.

» Bugün Moraliniz % Kaç?
aŞk SözLeri5 Yeninn10Perş. 16 Tem. 2009 - 17:55 tarafından ­­|~Lоve~­|.

» |~Lоve~­|.
aŞk SözLeri5 Yeninn10Perş. 16 Tem. 2009 - 17:53 tarafından ­­|~Lоve~­|.

» Çapkın ..
aŞk SözLeri5 Yeninn10Perş. 16 Tem. 2009 - 17:49 tarafından ­­|~Lоve~­|.

» Vampir Temel..
aŞk SözLeri5 Yeninn10Perş. 16 Tem. 2009 - 17:48 tarafından ­­|~Lоve~­|.

» Yanan Ev ..
aŞk SözLeri5 Yeninn10Perş. 16 Tem. 2009 - 17:46 tarafından ­­|~Lоve~­|.

Anket

En Sevdiğiniz Komedi Dizisi Hangisi?

aŞk SözLeri5 Vote_lcap75%aŞk SözLeri5 Vote_rcap 75% [ 3 ]
aŞk SözLeri5 Vote_lcap0%aŞk SözLeri5 Vote_rcap 0% [ 0 ]
aŞk SözLeri5 Vote_lcap25%aŞk SözLeri5 Vote_rcap 25% [ 1 ]
aŞk SözLeri5 Vote_lcap0%aŞk SözLeri5 Vote_rcap 0% [ 0 ]

Toplam Oylar : 4

Gülben Ergen-Oğuzhan Koç

Perş. 16 Tem. 2009 - 18:11 tarafından ­­|~Lоve~­|.

Giden günlerim oldu
Seni anmadım yola bakmadım hâlâ
Dile gelmeden düşlerim yanlızlığa
susmanda yeterdi son vermem için hayatıma
Tüm güllerim soldu
Sana atmadım taraf olmadım asla
Dile gelmeden düşlerim yanlızlığa
Gülmende yeterdi geri gelmem için hayata

Beni alsalar ipe koysalar
Dayanamaz yine kadere salsalar
Gönlüm arıyor titriyorum bak
Sıra gelmeden gidemem ki ben
Tutmaz ellerim seni görmeden
Zaman geçiyor bekliyorum bak

Giden günlerim oldu
Seni …

[ Okuma komple ]

Yorum: 0

En iyi yollayıcılar
Apricot (339)
aŞk SözLeri5 Vote_lcapaŞk SözLeri5 Voting_baraŞk SözLeri5 Vote_rcap 
*su-perisi* (148)
victor (78)
­­|~Lоve~­|. (15)
hero (11)
zeyzey00 (8)
BLUEANGEL (5)
NaZLı (4)
korsan (3)
kayisi güzeli (2)

Anahtar-kelime

aŞk SözLeri5

aŞk SözLeri5 Empty aŞk SözLeri5

Mesaj tarafından Apricot C.tesi 20 Eyl. 2008 - 18:43

Seni uzak kumsallardaki kumları sayacak kadar değil, o her kum tanesinin üzerine ismini yazacak kadar seviyorum.

Herzaman gül, hayata gülücük şaç, gülmeyi benimse, çünkü senin bir gülüşün için, koca dünyada yaşayan biri mutlaka biri vardır.

Bana kalsa gökyüzündeki tüm yıldızlar yerine bütün insanlara senin gözlerinde ışlıdayan bir çift yıldızı gönderirdim.

Sen en büyük sevgiyi hakedecek kadar mükemmel, herkesin sevmeyi haketmeyeceği kadar özelsin.

Neseni unutmak gibi bir çaba var yüreğimde, Nede aşkımı körükleyen birrüzgar , Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm, Ne de kaybetmeyedayanacak kalbim var.

Mehtapsularda gümüşten bir iz bırakırken,Gökte yıldızlar parlıyordu.Yalnızkaldığım günler ve geceler,Kalbim her yerde seni arıyordu

Doğan güneşi bana doğsa, her mutluluk beni bulsa, Bütün dünya benim olsa sensiz hayat yaşanmıyor

Ilık bir rüzgar esti buradan, nereden estiğini bilemedim nereyegidiyorsun dedim özlenen heryere dedi aklıma sen geldın cünki özlenensendin. Birtanem

.Telefondaki sessiz nefesine, sıcacık gülümsemene, karşımda otururkenbeni süzmelerine hasret kaldım. İnanki tatlım varlığına, arkadaşlığına,dostluğuna muhtacım. Seni İnanılmaz Özledim.

Yüreğim umulmayan yaralarla baş edemezken, bir tatlı aşk gülüşü özledigözlerim… Ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen çabuk gel; çünkügülüşünü " ÇOK ÖZLEDİM "!

Biri var uzaklarda haykırıyor, Biri var uzaklarda seni özlüyor, Birivar uzaklarda seni sensiz yaşamaktan korkuyor, Biri var uzaklarda seniçok ama çok seviyor...

Sen Güllere Özenme Güller Sana Özensin. Üzme Tatlı Canını Sen GüllerdenGüzelsin. Sevgi Kadar özgür,özgürlük Kadar Vazgeçilmezsin. Sen VaryaSen Herzaman Bitanemsin

Oradasın biliyorum ama ulaşamıyorum... Var olduğunu biliyorum amadokunamıyorum... Konuşuyorsun biliyorum ama duyamıyorum...Uzaktakisevdiğim seni çok özlüyorum !

Kayalardanilüfer çamlarda gül açarsa güneş dogmayi unutur ay çimenler üstünedüşerse o zaman bende seni unutur başka birini severim...

Güllere de aşk olsun, yine de sen kokacaksan… Fallara da aşk olsun, yine de sen çıkacaksan..

Yalansevgilerin, sahte gülüşlerin, tuzak aşkların olduğu yerde buldum seni…her şeyi kaybetmeye değecek kadar kıymetlisin çünkü sahte değilsin

Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara, fısıldasınlar kulağına seni ne kadar çok özlediğimi...

AŞK GÜLÜ DİKENİYLE AVUÇLAMAYA BENZER! ELLERİN KAN İÇİNDE KALIR AMA DİKENLERİN HESABINI GÜLDEN SORAMAZSIN

BİRGÜN DUDAKLARIN KURURSA OKYANUSU GETİRİRİM SANA AKŞAM AYAZINDA TİTRERSEN GÜNEŞİ GETİRİRİM SANA EĞER GÖNLÜN BİR SEVGİ ARARSA KALBİMİ SÖKÜP GETİRİRİM SANA

BATARYASI ZAYIF RÜYALARIMIZA ŞEBEKE HATASI SEBEBİYLE BİRSÜRE ULAŞILAMADI. ŞİMDİ İSE FULL ÇEKEN HATTIMLA SENİNLEYİM.

SESİNİ DUYSAMDA HERAN YÜZÜNÜ GÖRMEK GİBİ DEĞİL ÖZLEDİĞİMİ BİL HERAN HİÇBİR ŞEY SENİ SEVMEK GİBİ DEĞİL

YATAĞINI GÜL YAPRAKLARIYLA RÜYALARINI PAPTYALARLA SÜSLEDİM ÜZERİNİ SEVGİMLE ÖRTTÜM TÜM KABUSLARINIDA BEN ALDIM Kİ SEN RAHAT UYU BİRTANEM!

AŞKIM YATAĞIN, SEVGİM YORGANIN, YÜREĞİM YASTIĞIN OLSUN İYİ UYU BİR TANEM.

SEN SENİ SEVENİ GÖRMEYECEK KADAR KÖRSEN. ODA SANA SEVGİSİNİ SÖYLEMEYECEK KADAR GURURLUDUR.

BİZİM ÖMRÜMÜZDE IRMAKLAR VARDIR. SULARINDA HAYALLERİMİZİ YÜZDÜRDÜĞÜMÜZ. BİZİM ÖMRÜMÜZDE DOSTLARIMIZ VARDIR GÜNLERİMİZ AYRI GEÇTİĞİNDE ÜZÜLDÜĞÜMÜZ.

BEN SEVDANIN SOKAĞINDA OTURUYORUM GECELER HİÇ BİTMİYOR. BEN HİÇ UYUMUYORUM.

BİR YAĞMUR DAMLASI SENİ SEVİYORUM ANLAMINI TAŞISAYDI VE SEN BANA SENİ KADAR SEVDİĞİMİ SORACAK OLSAYDIN İNANKİ BİR TANEM HERGÜN YAĞMUR YAĞARDI.

YÜREĞİM HAFİF ISLAKTIR BENİM KUYTU KÖŞELERDE AĞLAMAKTAN VE RENGİ HAFİF UÇUKTUR KURUSUN DİYE KAÇ KEZ GÜNEŞE ASMAKTAN.

SENİ UNUTMAK İÇİN AND İÇTİM GÖZLERİN GELDİ AKLIMA VAZGEÇTİM.

HADİ UYANDIR BENİ SÖYLE GÖRDÜĞÜM ZAMANSIZ BİR DÜŞMÜ HADİ GİT, UZAKLAŞ, YOKLUĞUNA İNANDIR BENİ GERÇEKTEN YORULDUM HER BULDUĞUM YERDE SENİ KAYBETMEKTEN.

GÖZLERİN NEHİR KİRPİKLERİN KÖPRÜ OLSA BEN ÜZERİNDEN GEÇERKEN İPLER KOPSA VE DÜŞTÜĞÜM YER DUDAKLARIN OLSA.

NE SENİ UNUTMAK İÇİN BİR ÇABAM VAR İÇİMDE NEDE AŞKIMI KÖRÜKLEYEN BİR RÜZGAR NE SENİ GÖRMEDEN DURABİLECEK KADAR GÜÇLÜYÜM NEDE GÖRMEYE DAYANACAK KALBİM VAR.

BİR GÜN HAYATIN BÜTÜN GÜZELLİKLERİNDEN VAZGEÇİP SESSİZ SEDASIZ ÖLÜME GİTMEK İSTERSEN YANIMA GELKİ SANA SENSİZ YAŞAMANIN SENSİZ OLMANIN ÖLÜM OLDUĞUNU GÖSTEREYİM.

GÖZLERİN GÖZLERİME DEĞDİĞİNDE FELAKETİM OLURDU AĞLARDIM.

NE ZAMAN AYRILIK SAATİ GELSE İÇİMDEKİ GÜLLERİN BOYNU BÜKÜK BİR ZAMAN KALIRIM ÖYLECE NEDEN SONRA GİTTİĞİNİ ANLARIM İÇİMDE GÜLLER AĞLAR BEN AĞLARIM.

HADİ GEL TUT ELLERİMİ! BENİMLE YAN! BENİMLE MEYDAN OKU HER ÇARESİZLİĞE BENİMLE UYU BENİMLE UYAN. BİRLİKTE VARALIM ONUNCU AYLARA BEN BİR EYLÜL SEN BİR HAZİRAN

NEZAMAN TUTSAM ELLERİNİ GÖZLERİMİN ÖNÜNDEN MEVSİMLER GEÇER NEZAMAN GÖZLERİN GÖZLERİME DEĞSE SAMANYOLUNDAN BİR YILDIZ DÜŞER.

BUGÜN YENİ BİR MEYHANE KEŞFETTİM MEZARLIĞIN KARŞISINDA BİRGÜN BENİ ARARDA BULAMAZSAN YA MEYHANEDEYİM YADA TAM KARŞISINDA.

bir yabanci gibi durma karsimda hani sevdigindim bildin mi beni erirdi yuregin bir bakisimla tutup bir kalemde sildin mi beni?unuttu dediler senin ismini,unuttu diyorlar senin sesini,atesler icine atip sevgimi yaktin mi sevgilim yaktin mi beni?

Neyleyim sen yoksan eger dunyanin servetini, Neyleyim sen yoksan eger ahiretin cennetini, Neyleyim sen yoksan eger sahilleri, kirlari, Neyleyim sen yoksan eger YAZI,KISI,BAHARI...

seni sensiz yasamak en kotu kader olsa gerek ey benim hasret kokan sevgilim gel desem gelemezsin biliyorum ama ben seni yasiyorum seninleyim ve TEK

Dudaklarimda sarkisin;sen,sen ömrümün tek askisin;askimiz,askimiz kalmasin yarim,nolurrr,nolur hiç ayrilmayalim

Gitme kal yalan söyledim Dogru degil Ayriliga daha hiç hazir degilim Aramizda yasanacak yarim kalan birseyler var Gitme dur daha simdiden deliler gibi özledimm

bir seni unutmadim yillardir bir de ben aglarken gitigini..dayanamam inan dayanamam buna unutamam bir an dokunamam sana harcanirim ugruna aldirmadan zaman diyemem dilim varmaz diyemem elveda....

Deliveren...Söz agizdan cikti bir kere Seytan da senden yana melek de

Bir günese bir de sana bakamam Bir atesi bir elini tutamam Bir nefessiz bir de sensiz kalamam Çöllerde su gibi özledim seni Kutupta yaz gibi özledim seni

Aşk, iyi geceler öpücüğünü uzun tutmaktır. Beklentidir.

Aşk, delicesine flört ederken yanındakinin hiçbir şey yapmama hakkını teslim etmektir. Saygıdır Aşk, zaaflarınız olduğunu ortaya çıkarır. Kabullenmektir.

Aşk, şimdi zamanı değil diye beklemeyi bilmektir. Sabırdır.

Aşk, saçlarda başlayıp topuklarda biten bir gezintidir. Keşiftir

Aşk, Sevişelim demeden sevişmek, yanındakinin ne istediğini bilmektir. Anlaşmaktır.

Aşk, bağlandığını sandığında, karşındakine hayır deme şansını tanımaktır. İnceliktir Aşk, korumaktır. Sorumluluktur.

Aşk, ciddi bir tokalaşmayı kıkırdamaya dönüştürmektir. Mizahtır.

Aşk, evinizdeki her şeyin yerinin değiştirilmesini kabullenmektir. Teslimiyettir.

Aşk, saatin kaç olduğunu bilip aldırmamaktır. Neşedir.

Aşk, sizi kucaklayan kolların, gittikçe daha çok sarılmasıdır. Mutluluktur.

Aşk, gecenin bir vaktinde sen uyu, benim gitmem gerek dediğinizde,uyanık kalıp seni biraz daha görmeyi tercih ederim cevabını almaktır. Sıcaklıktır.

Aşk, tanıdığınızı zannettiğiniz insanin yeni yanlarını keşfetmektir. Tazeliktir.

Aşk, uyandığınızda rüyanızı yanınızda bulmanızdır. Düşlerin gerçek olmasıdır.

Aşk, kocaman yatağın üçte birine sıkışmaktır. Yakınlıktır.

Aşk, evin anahtarından bir kopya daha yaptırmaktır. Güvendir.

Aşk, hoşçakal dedikten sonra tekrar karşılaşacağını bilmektir. Kaderdir.

Aşk, gerindiğinde sızlayan vücut lafının anlamını bilmektir. Derstir.

Aşk, ecza dolabını açtığında, diş macunu kapağını kapatılmamış bulmaktır. Uyumdur.

Aşk, pencereden dışarıya baktığında kiminle olduğunu hatırlamaktır. Düşüncedir.

Aşk, rüzgarın ağaçların arasında dolaşırken çıkardığı sesi dinleyip sevgilisinin yanında olmadığına hayıflanmaktır. Yalnızlıktır.

Aşk, asla anlatılmayacak hikayelerdir. Özeldir. Kıymetini Bilene Tabi
Apricot
Apricot
Admin
 Admin

Erkek
AşkımBenimForum :
Yaşamak=Sevmek;Sevmek=Paylaşmaktır.

http://askim.benimforum.org